KIM JESTESMI

4MOTO

JEDYNI DYSTRYBUTORZY WE WŁOSZECH MARKI ERMAX
Przez lata 4Moto rozwinęło umowy handlowe z wysokiej jakości włoskimi i międzynarodowymi dostawcami i markami i stało się wyłącznym dystrybutorem we Włoszech francuskiej marki Ermax: wiodącej francuskiej firmy w produkcji owiewek, szyb przednich i akcesoriów do personalizacji motocykla lub własny skuter.

NASZ KATALOG PRODUKTÓW
Katalog produktów 4Moto jest stale aktualizowany i obecnie obejmuje około 20 000 produktów w pięciu różnych językach, w niezwykle konkurencyjnych cenach.

W szczególności 4Moto dystrybuuje marki Ermax, Trofeo (zestawy łańcuchów i klocki hamulcowe), Kappa (do owiewek, przednich szyb, toreb i futerałów), Falcon, Hurric i Shark (do wyścigowych lub kostiumowych wydechów do motocykli), Xtech (do wysokiej jakości technik motocyklowy), Bell (do kasków pełnych, modułowych lub odrzutowych), Cemoto (do tworzyw sztucznych terenowych), Domino (do kierownic, uchwytów i manetek gazu) i wielu innych.

Dzięki naszemu magazynowi liczącemu ponad 15 000 pozycji jesteśmy w stanie zrealizować większość zamówień w ciągu 12 dni roboczych (poza niektórymi produktami dostępnymi na zamówienie, dla których terminy dostaw określone są w kartach katalogowych produktów)

BEZPIECZNE I OPÓŹNIONE PŁATNOŚCI
Po znalezieniu produktu, który najbardziej Ci odpowiada, 4Moto zapewnia wygodne i bezpieczne metody płatności: Paypal, karta kredytowa lub przelew bankowy. Niedawno wdrożono również systemy płatności Klarna i SatisPay, które umożliwiają rozłożenie płatności na trzy wygodne raty.

SZYBKA I NIEZAWODNA WYSYŁKA
Przesyłki są starannie pakowane i powierzane szybkim i niezawodnym kurierom (takim jak Bartolini i SDA), którzy dostarczają w ciągu 2-3 dni roboczych, wliczając wyspy. W przypadku zamówień powyżej 100,00 € wysyłka jest bezpłatna.

GWARANTOWANA POMOC POSPRZEDAŻOWA
Personel 4Moto jest zawsze dostępny dla swojej społeczności i można się z nim skontaktować przez e-mail pod adresem info@4moto.eu lub telefonicznie lub przez Whatsapp pod numerem 030 503 2626

PARTNER
4Moto jest partnerem technicznym mistrzostw motocyklowych o nazwie Trofei MotoEstate, platformy rezerwacji bezpłatnych dni treningowych motocykli we Włoszechproviberemoto.it i przez cały 2021 rok wspierał zespół Go Eleven w Mistrzostwach Świata Superbike (WSBK).